Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Petr Mráz 15. 6. 2019 12:30:33

Bis jetzt bin ich mit dem Produkt sehr zufrieden und die Qualität ist wirklich prima. :) Danke! ✔ Mit freundlichen Grüßen Sebastian Wiech

Jaroslav Falar 19. 10. 2017 11:02:31

Výborná věc. Pěkně vyrobené. Máme škodu Octavia Combi 3 - dvoustovka matrace přesně pasuje, nikde nic nepřebývá ani nechybí. Tuhost akorát. V kufru máme schod, ale Spacefix (2ks) to dobře vyřešil. Mají to promyšlené. Spíme tam kde chceme. Na víkendy je to super.

Reference

Přečtěte si reakce některých našich zákazníků...

13.7.2016

Koupil jsem matraci protože jsem rybář a u vody trávím hodně času. Výrobek je velmi dobrý, pohodlí na skutečně vysoké úrovni a skládání je promyšlené. Cena odpovídá kvalitě. Ve složeném stavu nezabere mnoho místa v kufru. Mohu ji vozit stále s sebou. Nikde jinde jsem nic podobného nenašel. Díky.

Franta Hrubý, Vlachovo Březí

nissan

 

 

1.6.2016

Vaše matrace je výborná věc, hned jak jsem ji objevil na facebooku, musel jsem ji mít. Splnuje vše co od podobné věci očekávám. Komfort, rychlost přípravy spaní, skladnost, luxusní zpracování odpovídající ceně. Ocenuji přístup se kterým jsem byl velmi spokojen a rychlost dodání.

Petr Simon, Praha

B8 B8 B8 B8

 

16.5.2016 (facebook)

Dnes dorazilo a dle prvotního vyzkoušení parádička, nedá se to zatím s ničím jiným srovnat. Otestujeme v létě na dovolené, teď už přežijeme všechno. Díky.

Míša Králíčková, Praha

v70

 

 

Bóša 26. 4. 2016 16:15:14
Pořídil jsem si Spacecover, protože jsem chtěl mít při nakládání a vykládání věcí z auta ochráněnou a neponičenou hranu/nárazník. Krom toho rád Spacecover používám jako ochranu od špinavého nárazníku, když na něm sedím a vařím během cestování. Oceňuji rychlost, komunikaci a seriózní přístup. Díky za nápad.

 

 

14.4.2016 (...z e-mailové korespondence)

Poděkování

Jsem maximálně spokojen, není co dodat. První nocovaní v autě a vše na výbornou, jen tak dál :-).

Adam Domián, Mělník

Seat Alhambra Seat Alhambra Seat Alhambra

 

25.2.2016 (...z e-mailové korespondence)

Dobrý den,

zakoupil jsem si matraci délky 200 cm.
Matrace jako taková s oddělitelnými okraji, obal a bonusový spacefix i polštáře jsou bezvadné výrobky, jsem s nimi velmi spokojen.

Upozorňuji na problém s aplikací ve voze Passat Alltrack model 2013, kde po vyklopení zadních sedadel a sklopení opěráků nevzniká ideální rovina. Přechod zavazadlového prostoru a sklopených opěráků je vyvýšený zhruba o 1-2 cm oproti spojnici přední a zadní části potřebné plochy. Toto jsem nezjistil při přepravě nákladů ani při položení matrace, ale až po vyzkoušení jejího pohodlí. Problém řeším podložením sklopených opěráků po celé šířce několikrát přeloženou dekou. Dále kvůli nemožnosti vyjmutí vyklopených zadních sedáků je délka matrace 200 cm skutečně "na knap" a vyžaduje posunutí sedadel vpřed, tedy její smačknutí při jízdě.
V novějších modelech Passat se nevyklápí sedáky, ale pouze se na ně sklopí opěráky, čímž vzniká pro matraci delší prostor i dokonalejší rovina v přechodu ze zavazadlového prostoru na opěráky. 

Upřesňuji, že zadní sedáky lze po vyklopení odšroubovat.

S pozdravem

Jan Kroulík, Brno

VW Passat Alltrack VW Passat Alltrack VW Passat Alltrack

 

 

13.10.2015 (...z e-mailové korespondence)

Minulý měsíc jsme u Vás zakoupili matraci do auta. Chtěli bychom Vám touto formou poděkovat za výborný nápad a podpořit Vás ve Vašem úsilí. Dlouho jsme při našich cestách využívali k odpočinku přední sedadla. Ale se spaním na Vaší matraci se to opravdu nedá srovnat. Přestože je Fábia malé auto, po rozložení matrace vznikne v interiéru útulná ložnička. Naše první cesta vedla za vínem na jižní moravu. Po absolvování degustace jsme vylezli ze sklípku a uvelebili jsme se na připraveném ležení. Ráno nás vytáhlo slunce a svěží jsme se vydali na zpáteční cestu. Najednou je naše cestování o poznání snažší. Nemusíme plánovat kde přespíme. O cenách ubytování nemluvě. Investice se rozhodně vyplatila. Rádi Vás doporučíme našim přátelům.
Musíme rovněž pochválit přístup s jakým jste se nám osobně věnoval. To už se bohužel dnes moc často nevidí.

Děkujeme
manželé Václav a Eva Plíškovi, Karlovy Vary

Skoda Fabia Combi Skoda Fabia Combi Skoda Fabia Combi

 

 

4.10.2015 (...z e-mailové korespondence)

Nerada spím pod stanem. Na tvrdé zemi ani s karimatkou jsem se nikdy nevyspala moc dobře. Přítel mě přemlouval, abych s ním jela kempovat s našimi přáteli. Překvapil mě tím, že mi řekl, že budeme spát v autě. To se mi také moc nezamlouvalo. Nakonec jsem svolila. Když mě vyzvedl před domem, otevřel kufr auta. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Z kufru auta vyčaroval pěknou ložničku se závěsy. Nikdy bych nevěřila, že je možné udělat v autě tak útulné místo na spaní. Vyspala jsem se skoro jako v normální posteli. Díky, bylo to super.

Hanka Skácelová, Praha

 

 

26.9.2015 (...z e-mailové korespondence)

Spaní v autě dostalo kapku jiný rozměr. Musíme s manželkou pochválit krásné zpracování matrace. V autě vypadá dobře a spí se na ní skvěle. Líbil se mi i přístup. Pán se mi dlouho věnoval na telefonu . Určitě doporučujeme.

Křížovi, Brno

Skoda Oct. Lift Skoda Oct. Lift

 

 

11.9.2015 (...z e-mailové korespondence) 

Dobrý den, zakoupili jsme u Vás matraci do auta. Už jsme absolvovali dvě cesty po Evropě. Proč Vám sem píšu?......před nákupem jsme zcela nedocenili, jak je toto řešení spaní v autě praktické . Zastavili jsme podle potřeby kdekoli a kdykoliv a jušetřili náklady na ubytování v hotelech. Na poznávací cestyje to výhodné řešení. Kvalitně jsme se vyspali. Jen ty krabice s nakoupeným vínem jsme museli na noc přenášet dopředu, ale i tak se to vyplatilo .
Děkujeme.

Jitka P., Ústí

Ford C max

 

 

31.8.2015 (...z e-mailové korespondence) 

Spokojenost. Návratnost investice do vychytaného spaní v autě je dost rychlá.
Zdravím,

Jirka z Kladna

VW Touran VW Touran

 

 

23.8.2015 (...z e-mailové korespondence) 

Dobrý den,vaše matrace padla do auta jak ulitá.Pořídil jsem si ji, protože hodně cestuji služebně.Nechávám ji v autě rozloženou.Dřív jsem si jen dáchnul na sedadle.Při dlouhém řízení to ale nebylo ono.Teď se můžu zastavit kdekoli a pohodlně natáhnout a vyspat.Také jsem zjistil,že je dobré odpočívat s nohama nahoře.Odpadl problém s otýkáním nohou. Při přejezdech přes celou republiku se to už v mém věku projevuje.Můžu jen doporučit.

Vladimír, Karlovy Vary

 Skoda OCT Combi Skoda OCT Combi

 

 

15.6.2015 (...z e-mailové korespondence)

Zakoupili jsme s manželem vaší matraci a podnikli první výlet s koly a musím konstatovat, že takovou volnost jsem už dlouho nezažila. Matrace je velmi kvalitně zpracovaná a oceňujeme vysokou míru pohodlí. S přihmouřením oka se dá ležení přirovnat s normální postelí. Ale pokud se někdo jako my rozhodne spát v autě tak je také připraven přijmout nějaké kompromisy. Děkujeme a držíme palce, ať se daří.

Niki, Praha

BMW F11 BMW F11

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info