Fixace zavazadel - SPACEFIX®

Rozházené věci v kufru auta? Se SPACEFIX® už nikdy!

SPACEFIX® je praktická pomůcka pro fixaci nákladu v zavazadlovém prostoru vyrobená z kvalitní tuhé PUR pěny, která je ohebná a přizpůsobitelná tvarem. Udrží na svém místě prakticky cokoliv, a to i při velkém zrychlení nebo brzdění, a tím velké setrvačnosti. Několik kusů najednou zajistí dokonalou organizaci vašeho zavazadlového prostoru.

Skvěle fixuje například kulaté předměty - meloun, míč nebo křehké předměty jako jsou květiny, případně háklivé předměty jako je tlaková láhev apod. Ve srovnání s jinými zádržnými systémy (například sítě) mnohem větší výdrž výrobku, variabilita použití, možnost uchytit jakýkoliv, i křehký předmět.

Materiály u SPACEFIX® tvoří:

- polyuretanová (PUR) pěna (molitan) vysoké hustoty, přitom dokonale ohebná a pružná, s dlouhou životností

- potah je vyroben ze speciální nepromokavé látky se zátěrem značky PES GUCHI 300Dx300D, který je jednoduše omyvatelný, snímatelný s kvalitním neviditelným zipem, díky kterému nejsou viditelné žádné švy a výrobek tak má absolutně čistý design,

- na spodní části se nachází kvalitní suchý zip pro upevnění SPACEFIX® na klasický koberec v kufru (výjimkou je velur a luxusnější potahové materiály, což je technické a konstrukční omezení dané použitím suchého zipu). Na kvalitě suchého zipu jsme si dali záležet a zvolili jsme typ s dlouhou trvanlivostí - garance rozepnutí je až 100.000 krát.

K dispozici ve velikosti - 8x6x100 cm, vybírat můžete z 5 barevných verzí.

Další výhody

Doživotní záruka na každý kus!

Registrovaná ochranná známka SPACEFIX®.

Fixační prvky SPACEFIX® pro vás v srdci Evropy (Česká republika) šijí profesionální krejčí na špičkových strojích značky Siruba.

SPACEFIX® je nejen užitečnou pomůckou pro vás, ale poslouží jako vhodný dárek pro blízké s autem nebo jako reklamní materiál pro firmy. Pro ideální rozložení a zajištění nákladu doporučujeme použít najednou dva kusy SPACEFIX®.

 

Jak se SPACEFIX® měnil v průběhu let

K současné podobě pomůcky SPACEFIX® jsme podobně jako u SPACEBED® dospěli na základě mnoha let zkušeností a testování. Vyvinuli jsme celkem tři velikosti, aby si zákazník mohl vybrat podle typu zavazadel, které potřebuje fixovat. Časem se třetí i druhá velikost (4x4x80 cm) neosvědčila, a tak dnes je k dispozici nejžádanější a nejpraktičtější velikost 8x6x100 cm. Oproti konkurenci dnes používáme recyklovatelné materiály s minimálním dopadem na životní prostředí. V minulosti jsme například používali potahovou látku se zátěrem PVC, který byl sice mnohem levnější, ale dopady na životní prostředí byly zase mnohem vyšší. Vývojem jsme se dopracovali k maximálně kvalitním a zároveň ekologickým materiálům.

Tuhost molitanové výplně jsme měnili dvakrát. Oproti konkurenci používáme kvalitní verzi tohoto materiálu, žádný odpad z velkovýroby. Všechny naše výrobky včetně SPACEFIX® jsou vyráběny v srdci Evropy, tedy nejde o produkty vyráběné v Číně, jako je tomu u konkurenčních výrobců.

Recenze spokojených zákazníků najdete tady!

Za relativně krátkou dobu si náš produkt SPACEFIX® díky praktickým vlastnostem a maximální možné kvalitě oblíbily tisíce spokojených zákazníků po celé Evropě, kteří své sympatie vyjadřují nestranným, pozitivním hodnocením našeho výrobku. Podívejte se tady!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info