SPACEBED® Single

NOVINKA pro individuální cestovatele!

Cestujete nejčastěji o samotě a klasická matrace SPACEBED® vám proto připadá zbytečně těžká a zabírající příliš mnoho prostoru? Nechcete s sebou vláčet dvoulůžko, když ho naplno nedokážete využít? Chtěli byste ušetřit peníze?
Právě pro vás je tu SPACEBED® Single – jednolůžková verze klasické SPACEBED®.

Mezi největší výhody SPACEBED® Single patří:

✓ menší rozměry a nižší hmotnost
✓ snazší manipulace
✓ rozšiřitelnost o postranní polštáře (Extra Polstern), které je možné dokoupit
✓ nižší cena

Složení matrace SPACEBED® Single

SPACEBED® Single je vyrobena ze tří vrstev:

- pevná překližka z kvalitního březového dřeva – tloušťka 6 mm

Plní nosnou funkci, vyrovnává podlahy (různé nerovnosti, výstupky, přechody), dále pak plní funkci jakéhosi mostu, když matrace přesahuje přes složená opěradla.

- polyuretanová (PUR) pěna (molitan) – tloušťka 54 mm

Optimální tuhost, je dostatečně pohodlná, ale přitom se při pravidelném používání neproleží – není moc tvrdá, ani příliš měkká.

- čalounické rouno z dutých vláken ("vatelín") maximální gramáže 200 gr/m2

Na spodní části je opatřeno speciální textilií. Díky rounu z dutých vláken si dopřejete pocit pohodlnosti, ale zároveň prodyšnosti, během chladných měsíců tak materiál hřeje, v letních měsících se naopak nebudete potit.

Potahy SPACEBED® Single:

- vrchní potahová látka ALCATRAZ (španělský výrobce) – speciální mikroplyš – nejjemnější luxusní potahová látka se speciálním designovým prošíváním
- spodní potahová látka RICO (španělský výrobce) – speciální otěruvzdorná látka, která vydrží velké namáhání při rozkládání, skládání a posouvání SPACEBED® Single v autě, nebo kdekoliv jinde

 

Rozměry SPACEBED® Single 

SPB_Single_rozměry

 

 

NOVÝ ZPŮSOB SKLÁDÁNÍ!

Vývoj SPACEBED® stále pokračuje – díky tomu vznikla jeho nová, již 6. vývojová generace. Vymysleli jsme lepší, uživatelsky přívětivější způsob skládání SPACEBED®. Na základě našich a uživatelských zkušeností jsme změnili logiku skládání a díky tomu již nebude nutné matraci při přesunu z bodu A do bodu B kompletně skládat. Matrace může zůstat částečně rozložená a sedadla řidiče a spolujezdce přitom mohou zůstat pohodlně nastavena. Po zastavení stačí pouze posunout přední sedadla do nejzazší polohy a SPACEBED® vrátit zpět.

 

Pro koho je matrace SPACEBED® Single určena

Sportovci, rybáři, rekreační turisté, dobrodruhové, ale i manažeři cestující na velké vzdálenosti – zkrátka každý, kdo cestuje často sám. Se snadno rozložitelnou matrací SPACEBED® Single se nemusíte bát únavy během dlouhých cest, můžete si zdřímnout kdykoliv a kdekoliv. Je vhodná na celoroční využití.

Pokud je vás v autě více, určitě zvažte raději nákup klasické verze SPACEBED®. Dvoulůžková přenosná matrace má již u nás množství spokojených zákazníků, přečtěte si jejich recenze!

Pro ty nejnáročnější cestovatele máme ještě něco navíc. Špičkovou kvalitu s paměťovou pěnou VISCO v podobě luxusní řady SPACEBED® Exclusive!

 

Příslušenství k SPACEBED® Single

 

Další výhody SPACEBED® Single

Na každý kus platí desetiletá záruka !

SPACEBED® je registrovaná ochranná známka společnosti Space 4 Sleep UG.

Materiály jsou ekologické, 100% recyklovatelné, matrace jsou vyráběny v Evropské unii (Německo a Česká republika) a testovány tak, aby splnily nejvyšší požadavky cestovatelů. Výrobě současných automatrací SPACEBED® předcházelo dlouholeté testování.

Všechny naše automatrace SPACEBED® vyrábějí profesionální krejčí, jde tedy o ruční výrobu pomocí šicích strojů značky SIRUBA – více o výrobě si přečtěte na této stránce.

Automatrace SPACEBED® Single jsou univerzální, použitelné do celé škály vozidel, od malých (Škoda Fabia Combi) až po ty největší (MB GL), od sedanů až po MPV nebo SUV.

Aktuálně nabízíme 3 velikosti délky 180, 190 a 200 cm, šířka 50 cm (díky rozšiřujícím polštářům je možné docílit šířky 70cm)

Ve 2 barevných provedeních:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info