Automatrace - SPACEBED® Exclusive

NOVINKA pro všechny cestovatele, kteří si potrpí na dokonalém pohodlí!

✓ Maximální luxus
✓ 100% kvalita
✓ Špičkové zpracování

To je SPACEBED® Exclusive – speciální varianta klasické matrace SPACEBED®, určená pro nejnáročnější cestovatele. Potřebujete být během svých cest dokonale odpočatí, tak jako kdybyste spali doma? Umožní vám to právě SPACEBED® Exclusive, kterou jsme vyvinuli na poptávku našich věrných zákazníků.

Dokonalé pohodlí, na které jste ve svém vozidle zvyklí, není jen záležitostí denních cest, ale hlavně nočního odpočinku. Proto vám nyní nabízíme rozložitelnou ložnici pro nejluxusnější vozidla splňující nejvyšší požadavky.

Trápí vás bolesti páteře? Bojíte se podnikat zajímavé výlety a dlouhé řízení auta je pro vás vyčerpávající? Jste při vašich cestách závislí na motelech, penzionech a otravuje vás to? Myslíte si, že by pro vaše nároky klasický SPACEBED® nestačil?

Pro tento případ jsme posunuli spaní v autě o stupeň výše, zřejmě nejvýš, jak se v oblasti pohodlného spaní v autě dá jít.
Představujeme vám SPACEBED® Exclusive, který vám a vaší páteři zajistí nejvyšší stupeň pohodlí. A to hlavně díky unikátnímu vrstvení materiálů:

Složení matrace SPACEBED® Exclusive

SPACEBED® Exclusive je vyrobena ze čtyř vrstev.

1. studená pěna VISCO – 20 mm

Oblíbená paměťová pěna VISCO už i ve vašem vozidle: Oproti běžné verzi SPACEBED® jsou matrace z edice Exclusive složeny ze 4 vrstev: klasické překližky, PUR pěny, studené pěny VISCO a čalounického rouna z dutých vláken. Matrace doplňují kvalitní potahové látky španělské výroby MARK a RICO.

CO JE TO VLASTNĚ VISCO?

Označována je také jako termoaktivní pěna, „chytrá pěna" nebo „líná pěna". Má specifické vlastnosti: reaguje na teplotu lidského těla a tím se přizpůsobuje jeho tvaru. Zajišťuje správnou ergonomii a kýžený pocit měkkosti. Má přitom nízkou elasticitu, čímž zamezuje vzniku proleženin. Je určená pro použití do matrací nejvyšší třídy pro dosažení maximálního komfortu.

2. pevná překližka z kvalitního březového dřeva – tloušťka 6 mm

Plní nosnou funkci, vyrovnává podlahy (různé nerovnosti, výstupky, přechody), dále pak plní funkci jakéhosi mostu, když matrace přesahuje přes složená opěradla.

3. polyuretanová (PUR) pěna (molitan) – tloušťka 60 mm

Optimální tuhost, je dostatečně pohodlná, ale přitom se při pravidelném používání neproleží – není moc tvrdá, ani příliš měkká.

4. čalounické rouno z dutých vláken ("vatelín") maximální gramáže 200 gr/m2

Na spodní části je opatřeno speciální textilií a prošito z rubové strany do potahové látky. Proces je časově a technologicky velmi náročný (a tím pádem velmi nákladný) především z důvodu zajištění přesnosti a symetrie proševu.

Díky rounu z dutých vláken si dopřejete pocit pohodlnosti, ale zároveň prodyšnosti, během chladných měsíců tak materiál hřeje, v letních měsících se naopak nebudete potit.

Matrace mají luxusní potahy:

- vrchní potahová látka MARK (španělský výrobce) – speciální mikroplyš – nejjemnější luxusní potahová látka se speciálním designovým prošíváním

- spodní potahová látka RICO (španělský výrobce) – speciální otěruvzdorná látka, která vydrží velké namáhání při rozkládání, skládání a posouvání SPACEBED® Exclusive v autě, nebo kdekoliv jinde

Pro SPACEBED® Exclusive nesmí chybět exkluzivní obal na jeho přenášení a skladování:

- vyrobili jsme speciální tašku ve stejném designu a dřevěnými madly

 

NOVÝ ZPŮSOB SKLADÁNÍ!

Vývoj SPACEBED® stále pokračuje – díky tomu vznikla její nová, již 6. vývojová generace. Vymysleli jsme lepší, uživatelsky přívětivější způsob skládání SPACEBED®. Na základě našich a uživatelských zkušeností jsme změnili logiku skládání a díky tomu již nebude nutné matraci při přesunu z bodu A do bodu B kompletně skládat. Matrace může zůstat částečně rozložená a sedadla řidiče a spolujezdce přitom mohou zůstat pohodlně nastavena. Po zastavení stačí pouze posunout přední sedadla do nejzazší polohy a SPACEBED® vrátit zpět.

 

Pro koho je matrace SPACEBED® Exclusive určena

Pro všechny náročné uživatele. Je úplně jedno, jestli jste samostatný sportovec, rybář, nebo máte rodinu, se kterou jezdíte na dovolené. V případě, že očekáváte přidanou hodnotu v podobě maximálního komfortu, se snadno rozložitelnou matrací SPACEBED® Exclusive budete spát kdykoliv a kdekoliv pohodlně jako doma.

Vhodná na celoroční využití. Ideální i pro lyžaře, na letní dovolenou, stejně jako při klasické verzi SPACEBED®, jen o třídu výše.

 

Příslušenství k SPACEBED® Exclusive

- polštáře ve stejném designu
- rozšíření spodní části (Extra Polstern) ve stejném designu
- bavlněné prostěradlo s elastanem

 

Další výhody SPACEBED® Exclusive

Na každý kus platí desetiletá záruka !

SPACEBED® je registrovaná ochranná známka společnosti Space 4 Sleep UG.

Materiály jsou ekologické, 100% recyklovatelné, matrace jsou vyráběny v Evropské unii (Německo a Česká republika) a testovány tak, aby splnily nejvyšší požadavky cestovatelů. Výrobě současných automatrací SPACEBED® předcházelo dlouholeté testování a vývoj. Více informací na stránce univerzální matrace SPACEBED®.

Obě řady SPACEBED® – klasický SPACEBED®, SPACEBED® Exclusive a také verze pro jednotlivce SPACEBED® Single - vyrábějí profesionální krejčí, jde tedy o ruční výrobu pomocí šicích strojů značky SIRUBA, SINGER, JUKI – více o výrobě si přečtěte na této stránce.

Automatrace SPACEBED® Exclusive jsou univerzální, použitelné do celé škály vozidel, od středně velkých (VW Passat) až po ty největší (MB GL), od sedanů až po MPV nebo SUV.

V současnosti nabízíme SPACEBED® Exclusive ve 3 velikostech v rozměrech 180, 190 a 200 cm, ve 3 barevných provedeních (tmavě šedá, světle béžová, Magic Rose).

SPB Excl GSPB Excl BSPB Excl MR

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info